top of page

שירותי מחשוב

ותקשורת לעסקים

  • LinkedIn
רקע קווים מחוברים בצבע כחול
אודותינו

חברת RealNet מציעה ללקוחותיה מבחר פתרונות מחשוב ותשתיות תקשורת לסביבת העבודה העסקית המודרנית. אנו מציעים ללקוחותינו שירותי עבודה בענן, חדרי שרתים, פתרונות תקשורות ומצלמות במעגל סגור. 

 

החברה נוסדה בשנת 1997 ושמה לעצמה למטרה להעניק ללקוחותיה את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, תוך כדי דגש על פתרונות בהתאמה אישית, שקיפות ומצוינות. מאז ייסוד החברה ועד היום טכנולוגיות רבות השתנו, ובכל פתחו בפנינו עולם חדש של אפשרויות, אך גם סיכונים ואתגרים חדשים. 

 

חברת Real Net חרטה על דגלה את המונח מקצועיות. עבורנו זוהי לא ססמה אלא דרך חיים הבאה לידי ביטוי בכל תחומי הפעילות; מקצועיות בשירות והיכולת להעניק פתרון אישי לכל לקוח; מקצועיות בידע הטכנולוגי והשימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר וכמובן צוות מקצועי מוביל. 


הטכנולוגיות הן בשירות האדם, ולכן אנו קודם כל מעניקים שירות לאנשים ורק אחר כך שירות למחשבים. אנו עושים זאת באמצעות צוות איכותי אותנו בחרנו בקפידה. הצוות שלנו כולל אנשים עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הסיסטם, IT ואבטחת מידע; יוצאי 8200, אקדמאים ואנשים מהתחומים הטכנולוגיים.

רקע קוים אבסטרקטים בצע כחול

אבטחת מידע

המחשבים והשרתים שלכם עשויים להיות חשופים למתקפות שונות העלולות להביא לגנבת מידע דיסקרטי, איבוד מידע, השחתת מידע ואפילו מניפולציות של מידע ארגוני. מתקפות סייבר עלולות לשבש את הפעילות הארגונית ולגרום נזק כלכלי רב ופגיעה במוניטין הארגוני. אנו מציעים לכם מבחר פתרונות סייבר מתקדמים המעניקים מענה לכל האיומים.

שירותי ענן

אנו מציעים לכם מבחר שירותי ענן המאפשרים לכם לנהל את כל הפעילות הארגונית בצורה יעילה וזולה. תמיד תיהנו מזמינות מלאה וגישה מכל מקום עם מבחר שירותי ענן הכוללים טלפוניה, שירותי דוא“ל ושירותי תכנה.

גיבויים

המידע הארגוני שלכם הוא נכס חשוב שעליו צריך להגן. בין אם מדובר בתקלות טכניות או פעולות זדון, כמו מתקפות כופרה, אנו שומרים עליכם עם גיבויים שוטפים בענן עבור אסטרטגיית ה Disaster Recovery ושחזור מהיר של כל מערך ה IT הארגוני.

ייעוץ ותמיכה

הטמעת טכנולוגיות חדשות דורשת תכנון, מחשבה והסתגלות ארגונית. אנו מסייעים לכם בייעץ וליווי לצורך מציאת הפתרונות הטכנולוגיים המתאימים והטמעתם בארגון בצורה יעילה המספקת לכם ערך והחזר השקעה.

שירותינו

העסק שלך זקוק לתמיכה אמינה - והפתרונות שלנו הם האפשרות האידיאלית.

אנו גאים מאוד לספק שירותים רבים, כולל את הבאים:

אם אתה מוכן ללמוד עוד על האופן שבו Real Net יכולה לעבוד עבורך, צור קשר עם המומחים שלנו עוד היום. אנחנו כאן לעזור!

רקע טכנולוגי בצבע כחול

שיפרנו את האבטחה והגמישות שלנו, התחלנו בהעברת הענן שלנו, ועברנו לעבודה מרחוק עקב משבר הקורונה. שוב, בהנחיית רילנט לא החמצנו אף שלב... כפי שרילנט הוכיחה שוב ושוב, הם יהיו שותפים מהימנים במסע הזה קדימה.

לירון אברג'ל

מנמ"ר מ.מקומית מיתר

לוגו מועצה אזורית תמר

אני לקוח כבר יותר מעשור. רילנט היא דוגמה לדרך שבה יש לבצע שירותים מנוהלים. אמשיך להיות לקוח בשנים הבאות.

רועי אסף

אסף הנדסה

לוגו רועי אסף

רילנט הייתה שותפה יוצאת דופן... הצוות שלהם מקצועי, בעל ידע ושירות לקוחות. גישת שיתופיות פרואקטיבית של רילנט הייתה קריטית בסיוע לנו לבנות תשתית IT המאפשרת את הצלחתנו כיום ותומכת באסטרטגיית המיקום ארוכת הטווח שלנו לעתיד.

קרן כהן

אנטגריס ישראל

לוגו אינטגריס ישראל

אנשי המקצוע ברילנט הם מומחים במציאת פתרונות לצרכים הטכנולוגיים הספציפיים שלנו.

אסף טוביהו

רו"ח טוביהו

לוגו א. אדם שרותי חשבונאות

המלצות

רקע נקודות מחוברות

צרו קשר

תודה על ההגשה!

השותפים שלנו

בין השותפים העסקיים שלנו חברת טכנולוגיות מובילות בתחום המחשוב, התקשורת, טכנולוגיות המידע והסייבר.

bottom of page